Új kiadvány

2018, november 23 - 09:15
Megjelent a "DExam szóbeli felkészítő könyv Középfok (B2)" c. kiadványunk.

A DExam szóbeli felkészítő könyvben megtalálható a középfokú (B2) szóbeli vizsga mindkét részének - Beszédértés és Beszédkészség - minden feladattípusa. A könyv korábbi vizsgázói teljesítmények elemzésével és értékelésével, számos korábbi vizsgafeladat, mintamegoldások és megoldókulcsok közreadásával segíti mind a humánmodult, mind a reálmodult választó vizsgázókat. A kötetben található modulspecifikus szókincsfejlesztő gyakorlatok jó alapot nyújtanak mind a szóbeli, mind az írásbeli vizsga modulfeladataihoz. A CD mellékleten 5 Beszédértés vizsgasor hanganyaga mellett egy Beszédkészség vizsga hangfelvétele is megtalálható.

A DExam szóbeli felkészítő könyv Középfok (B2) megvásárolható a DExam Vizsgaközpont Recepcióján, illetve utánvétellel megrendelhető postai úton történő kiszállításra.

A könyv ára: 4200 Ft.

Tisztelt Felhasználó!